sobota, 7 lipca 2012

Książka na weekend: Klub miłośniczek czekolady

źródło: esensja.pl


Autor: Carole Matthews
Wydawnictwo: G+J
Ilość stron: 444
Okładka: miękka


opis z okładki:
"Zapomnijcie o brylantach
– to czekolada jest najlepszym przyjacielem dziewczyny!
Niektóre kobiety są uzależnione od zakupów, inne nigdy nie mają dość szampana. Są takie, które lubią usiąść z dobrą książką, inne wolą wyjść wieczorem z domu. A Lucy Lombard nie może żyć bez czekolady. Gęsta, kremowa, słodka, przepyszna czekolada jest niezastąpiona. W dodatku potrafi wszystko wyleczyć, od złamanego serca po ból głowy. Tę miłość Lucy podzielają trzy najlepsze przyjaciółki: Autumn, Nadia i Chantal. We cztery tworzą doborową grupę – Klub Miłośniczek Czekolady. Zawsze gdy pojawia się kryzys, spotykają się w swoim sanktuarium – kafejce Czekoladowe Niebo. Kiedy chłopak, który obiecuje wierność, nadal zdradza, szef flirtuje, mąż okazuje się nałogowym hazardzistą, a w małżeństwie brakuje miłości, można się zwierzyć przyjaciółkom i wzmocnić nadwątlone siły czekoladą."

Na ten weekend polecam Wam bardzo słodką i lekką książkę czyli "Klub miłośniczek czekolady".O tej książce było głośno już jakiś czas temu, ale w moje ręce trafiła ona niedawno. Już jestem w połowie książki i muszę przyznać że to niezwykle lekka i zabawna lektura, coś w stylu Bridget Jones i Seksu w wielkim mieście. Co najważniejsze, czytając ta książkę warto pogryzać coś czekoladowego aby lepiej wczuć się w atmosferę książki. Mnie do tego długo nie trzeba namawiać, jako że uwielbiam czekoladę i wszystko co z czekoladą :)


A co Wy czytacie w ten weekend? Co polecacie?

1 komentarze:

9thPrincess pisze...

Życie bez czekolady nie ma dla mnie sensu:) Tak samo jak bez książek.

Prześlij komentarz

Miło mi będzie jeśli zostawisz parę słów w komentarzu a jeszcze milej mi będzie jeśli będziesz obserwować mojego bloga. Chętnie odwdzięczę się tym samym :)

 

Template by Web Hosting Reviews