sobota, 30 czerwca 2012

Książka na weekend: Krew na placu lalekAutor: Krzysztof Kotowski
Tytuł: Krew na placu lalek
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Ilość stron: 406
Okładka: miękka


"W zrujnowanym, opuszczonym pałacu na pograniczu niewielkiego miasteczka krzyk dziecka budzi z długiego snu młodą kobietę – Marię. Gdy odzyskuje świadomość, dostrzega stojącą przy niej ośmioletnią dziewczynkę, rozpaczliwie proszącą o pomoc. Dziecko nie potrafi wyjaśnić, czego się boi, ale jego przerażenie nie pozostawia żadnych złudzeń. Obie muszą uciekać i szukać pomocy. 
Mimo że kobieta doskonale pamięta, w jaki sposób znalazła się w pałacu, nikt nie pamięta jej. Nikt z miasteczka nie ma też pojęcia, kim jest ośmiolatka. W domu rodzinnym Marii mieszkają zupełnie obcy ludzie. Jej samej nie rozpoznają ani sąsiedzi, ani dotychczasowi znajomi, a rodzina twierdzi, że osoba, za którą się podaje, nigdy nie istniała. Przerażona kobieta rozpoczyna dochodzenie na własną rękę. Chce odzyskać tożsamość i uciec przed nieznanym zagrożeniem. Aby przeżyć i uratować dziewczynkę, musi dojść do prawdy, nawet jeśli okaże się ona niewyobrażalnym koszmarem."

Witajcie. Na ten upalny weekend wybrałam właśnie tą książkę, thriller. Zaczęłam ja wczoraj czytać i zapowiada się bardzo interesująco. Zebrała bardzo pozytywne opinie na portalu lubimyczytac.pl, gdzie często zaglądam w poszukiwaniu opinii o danej książce. Mam nadzieję że Wam również się spodoba. 

Miłego weekendu :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Miło mi będzie jeśli zostawisz parę słów w komentarzu a jeszcze milej mi będzie jeśli będziesz obserwować mojego bloga. Chętnie odwdzięczę się tym samym :)

 

Template by Web Hosting Reviews